Alder Red, Venues, U15 Team 3 Blakely, Comp (Orangeville Minor Hockey)

PrintVenue Calendar
<< PrevFebruary, 2021Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Jan 24Jan 25Jan 26Jan 27Jan 28Jan 29Jan 30
(U8)
MN Pod 1 Team 4
8:00 AM
@ (U8) - MN Pod 1 Team 2
(U8)
MN Pod 1 Team 3
9:00 AM
@ (U8) - MN Pod 1 Team 1
(U8)
MN Pod 2 Team 6
10:00 AM
@ (U8) - MN Pod 2 Team 5
(U9)
U9 Purchase Save Max
11:00 AM
@ (U9) - U9 Office Buggy
[U9 NC 005]
(U9)
U9 Plumbing Experts
12:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U9 NC 019]
Comp
U18 Team 1 Meeker
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 2 Sheppard
[U18-01011]
Comp
U18 Team 3 Sinclair
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 4 Thompson
[U18-01028]
Comp
U10 Team 1 De Abaitua #1
6:00 PM
@ Comp - U10 Team 2 Lankhof #1
[U10-030]
Comp
U10 Team 3 Lankhof #2
7:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U10-035]
Comp
U15 Team 3 Blakely
8:00 PM
@ Comp - U15 Team 4 Bailey
[U15-047]
Comp
U16 Team 3 Price
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 2 Galka
[U16-009]
Comp
U13 Team 1 Burman
6:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U13-0025]
Comp
U13 Team 3 Hunt
7:00 PM
@ Comp - U13 Team 4 Dayler
Comp
U18 Team 3 Sinclair
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 1 Meeker
[U18-01001]
Comp
U18 Team 4 Thompson
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 2 Sheppard
[U18-01012]
Comp
U12 Team 1 Rahn
6:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U12-022]
Comp
U12 Team 3 Proctor
7:00 PM
@ Comp - U12 Team 2 Hobor
[U12-025]
Comp
U15 Team 1 Wheeler
8:00 PM
@ Comp - U15 Team 2 Mason
[U15-028]
Comp
U16 Team 2 Galka
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 1 King
[U16-003]
Comp
U14 Team 2 Braiden
7:00 PM
@ Comp - U14 Team 3 Bracken
[U14-014]
Comp
U14 Team 4 Thompson
8:00 PM
@ Comp - U14 Team 1 Gilmore
[U14-002]
Comp
U9 Team 3 Britt
10:00 AM
@ Comp - U9 Team 2 Alphonso
[U9- C015]
Comp
U9 Team 4 Willcott
11:00 AM
@ Comp - U9 Team 1 Hopkins
[U9- C016]
Jan 31010203040506
(U8)
MN Pod 1 Team 4
8:00 AM
@ (U8) - MN Pod 1 Team 1
(U8)
MN Pod 1 Team 3
9:00 AM
@ (U8) - MN Pod 1 Team 2
(U8)
MN Pod 2 Team 6
10:00 AM
@ (U8) - MN Pod 2 Team 5
(U9)
U9 Plumbing Experts
11:00 AM
@ (U9) - U9 Office Buggy
[U9 NC 020]
Comp
U18 Team 1 Meeker
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 4 Thompson
[U18-01025]
Comp
U18 Team 2 Sheppard
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 3 Sinclair
[U18-01018]
Comp
U10 Team 2 Lankhof #1
6:00 PM
@ Comp - U10 Team 1 De Abaitua #1
[U10-020]
Comp
U10 Team 3 Lankhof #2
7:00 PM
@ Comp - U10 Team 4 De Abaitua #2
[U10-050]
Comp
U15 Team 3 Blakely
8:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U15-038]
Comp
U16 Team 2 Galka
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 3 Price
[U16-011]
Comp
U13 Team 3 Hunt
6:00 PM
@ Comp - U13 Team 4 Dayler
[U13-0044]
Comp
U13 Team 2 Szuky
7:00 PM
@ Comp - U13 Team 1 Burman
[U13-0027]
Comp
U18 Team 4 Thompson
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 3 Sinclair
[U18-01023]
Comp
U18 Team 2 Sheppard
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 1 Meeker
[U18-01007]
Comp
U12 Team 1 Rahn
6:00 PM
@ Comp - U12 Team 3 Proctor
[U12-034]
(U15)
U15 Team 1 Melo
7:00 PM
@ (U15) - U15 Team 4 McFadden
[U15-NC016]
Comp
U15 Team 4 Bailey
8:00 PM
@ Comp - U15 Team 2 Mason
[U15-030]
Comp
U16 Team 3 Price
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 1 King
[U16-004]
Comp
U14 Team 1 Gilmore
7:00 PM
@ Comp - U14 Team 2 Braiden
[U14-008]
Comp
U14 Team 3 Bracken
8:00 PM
@ Comp - U14 Team 4 Thompson
[U14-020]
Comp
U9 Team 2 Alphonso
10:00 AM
@ Comp - U9 Team 4 Willcott
[U9- C017]
Comp
U9 Team 1 Hopkins
11:00 AM
@ Comp - U9 Team 3 Britt
[U9- C018]
07080910111213
(U9)
U9 Purchase Save Max
11:00 AM
@ (U9) - U9 Scotia Bank
[U9 NC 009]
(U9)
U9 Office Buggy
12:00 PM
@ (U9) - U9 Plumbing Experts
[U9 NC 007]
Comp
U10 Team 4 De Abaitua #2
7:00 PM
@ Comp - U10 Team 1 De Abaitua #1
[U10-018]
Comp
U18 Team 1 Meeker
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 3 Sinclair
[U18-01022]
Comp
U18 Team 4 Thompson
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 2 Sheppard
[U18-01015]
Comp
U10 Team 4 De Abaitua #2
6:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U10-044]
Comp
U10 Team 2 Lankhof #1
7:00 PM
@ Comp - U10 Team 3 Lankhof #2
[U10-038]
Comp
U15 Team 3 Blakely
8:00 PM
@ Comp - U15 Team 2 Mason
[U15-031]
Comp
U16 Team 2 Galka
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 1 King
[U16-005]
Comp
U13 Team 4 Dayler
6:00 PM
@ Comp - U13 Team 1 Burman
[U13-0026]
Comp
U13 Team 3 Hunt
7:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U13-0040]
Comp
U18 Team 3 Sinclair
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 2 Sheppard
[U18-01010]
Comp
U18 Team 4 Thompson
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 1 Meeker
[U18-01008]
Comp
U12 Team 2 Hobor
6:00 PM
@ Comp - U12 Team 1 Rahn
Comp
U15 Team 3 Blakely
8:00 PM
vs. Comp - U15 Team 2 Mason
[U15-040]
Comp
U16 Team 1 King
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 3 Price
[U16-013]
Comp
U14 Team 4 Thompson
7:00 PM
@ Comp - U14 Team 1 Gilmore
[U14-006]
Comp
U14 Team 2 Braiden
8:00 PM
@ Comp - U14 Team 3 Bracken
[U14-017]
Comp
U9 Team 3 Britt
10:00 AM
@ Comp - U9 Team 2 Alphonso
[U9- C019]
Comp
U9 Team 1 Hopkins
11:00 AM
@ Comp - U9 Team 4 Willcott
[U9- C020]
14151617181920
(U9)
U9 Scotia Bank
11:00 AM
@ (U9) - U9 Plumbing Experts
[U9 NC 006]
Comp
U10 Team 3 Lankhof #2
7:00 PM
@ Comp - U10 Team 4 De Abaitua #2
[U10-049]
Comp
U18 Team 3 Sinclair
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 1 Meeker
[U18-01002]
Comp
U18 Team 2 Sheppard
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 4 Thompson
[U18-01030]
Comp
U10 Team 2 Lankhof #1
6:00 PM
@ Comp - U10 Team 1 De Abaitua #1
Comp
U10 Team 3 Lankhof #2
7:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U10-039]
Comp
U16 Team 1 King
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 2 Galka
[U16-007]
Comp
U12 Team 2 Hobor
6:00 PM
@ Comp - U12 Team 1 Rahn
[U12-017]
Comp
U13 Team 2 Szuky
7:00 PM
@ Comp - U13 Team 4 Dayler
[U13-0047]
Comp
U18 Team 1 Meeker
8:00 PM
@ Comp - U18 Team 4 Thompson
[U18-01029]
Comp
U18 Team 2 Sheppard
9:00 PM
@ Comp - U18 Team 3 Sinclair
[U18-01021]
Comp
U12 Team 3 Proctor
6:00 PM
@ Comp - U12 Team 2 Hobor
[U12-028]
Comp
U13 Team 2 Szuky
7:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U13-0036]
(U15)
U15 Team 1 Melo
8:00 PM
vs. Erin-Hillsburgh Devils
[U15-NC009]
Comp
U16 Team 2 Galka
9:00 PM
@ Comp - U16 Team 3 Price
[U16-014]
Comp
U14 Team 2 Braiden
7:00 PM
@ Comp - U14 Team 4 Thompson
[U14-023]
Comp
U14 Team 3 Bracken
8:00 PM
@ Comp - U14 Team 1 Gilmore
[U14-005]
Comp
U9 Team 1 Hopkins
10:00 AM
@ Comp - U9 Team 2 Alphonso
[U9- C021]
Comp
U9 Team 4 Willcott
11:00 AM
@ Comp - U9 Team 3 Britt
[U9- C022]
21222324252627
(U9)
U9 Office Buggy
12:00 PM
@ (U9) - U9 Scotia Bank
[U9 NC 010]
Comp
U10 Team 1 De Abaitua #1
6:00 PM
@ Comp - U10 Team 3 Lankhof #2
[U10-032]
Comp
U9 Team 2 Alphonso
10:00 AM
@ Comp - U9 Team 3 Britt
[U9- C023]
Comp
U9 Team 4 Willcott
11:00 AM
@ Comp - U9 Team 1 Hopkins
[U9- C024]
28Mar 01Mar 02Mar 03Mar 04Mar 05Mar 06
(U9)
U9 Plumbing Experts
11:00 AM
@ (U9) - U9 Purchase Save Max
[U9 NC 008]
Comp
U9 Team 1 Hopkins
10:00 AM
@ Comp - U9 Team 2 Alphonso
[U9- C025]
Comp
U9 Team 3 Britt
11:00 AM
@ Comp - U9 Team 4 Willcott
[U9- C026]
Mar 07Mar 08Mar 09Mar 10Mar 11Mar 12Mar 13
Comp
U9 Team 1 Hopkins
10:00 AM
@ Comp - U9 Team 3 Britt
[U9- C027]
Comp
U9 Team 2 Alphonso
11:00 AM
@ Comp - U9 Team 4 Willcott
[U9- C028]
View Another Team
Social Networking
Follow Us On
Follow Orangeville Minor Hockey on Twitter
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Venue Details
Google Maps
Alder Red
275 Alder St , Orangeville, ON  L9W 5A9
  • Current Season

    1 - 0 - 0
  • All-Time

    1 - 0 - 0
Other Home Venues
Printed from orangevilleminorhockey.com on Friday, February 26, 2021 at 5:20 AM